Hakkımızda

Beyoğlu'nda bir otel

Pera Rasso Hotel İstanbulBeyoğlu

Pera Rasso Hotel, 2022 yılı itibari ile aktif olarak faaliyetlerine başlamış İstanbul’un tarihi semtlerinden Beyoğlu’nda açılış yapmıştır. Pera Rasso Hotel Beyoğlu, yerli turizm markası olarak, ülkemizin geleneğinde var olan misafirperverliği Hotel modeliyle birleştirmeyi amaçlamış,  beklenenden daha fazlasını yerine getirme düşüncesiyle, sektöre otelcilik anlamında değer katmayı istemiştir. Üst düzey konfor alanı ve lüksü bir arada bulunduran Pera Rasso Hotel turizm otelcilik sektöründe bir marka olmayı hedeflemektedir.

Lokasyon

Metroya ve diğer toplu taşımaya 3 dakika mesafede olup, Beyoğlu’nun en güzel sokaklarında konaklama keyfi yaşayacaksınız. Otelimiz İstiklal Caddesinde olup Galata Kulesine ise 4 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Beyoğlu Hotel Konforu

Beyoğlu Hoteli deyip geçemeyeceğiniz konforlu hotel keyfi yaşayacağınız konforlu bir yuva hizmeti veriyoruz. Sabah kahvaltılarında mutluluk sizinle olacak. Resepsiyon bölümümüz 24 saat hizmetinize açıktır.

Beyoğlu

Beyoğlu Manzarasını odalarımızın her birinden kolaylıkla gözlemleyebileceğiniz konuma sahibiz. Taksim ve Pera kültürünü otelimizin duvarlarında hissederek her sabaha mutlulukla uyanacaksınız.

0
+
Mutlu Müşteri
0
İş Deneyimi
0
İçilen Kahve