Sürdürülebilirlik

Beyoğlu'nda bir otel

Sürdürülebilirlik

Otelimiz, sürdürülebilirlik konusunda taahhütlerini yerine getirmek adına Türkiye Sürdürülebilir Turizm Programı’nın gerekliliklerini eksiksiz yerine getireceğini ve sürdürülebilirlik performansını artırmak için sürekli olarak yönetim sisteminin iyileştirileceğini taahhüt eder. Sektördeki değişikliklere, çevresel, toplumsal, teknolojik, ekonomik ve kültürel risklere, ayrıca mevzuat kaynaklı güncellemelere karşı sürekli gözden geçirilen yönetim sistemimiz, gerektiğinde güncellenen sistem ve politikalara uyum sağlamaktadır.

Tesisimizde gerçekleştirdiğimiz sürdürülebilirlik faaliyetlerinde gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Türkiyede Kültürel Mirasa Konu Yerlerde Davranış Kuralları

Tarım ve Orman Bakanlığı Av Turizmi Doğal Koruma ve Milli Parklar Av Turizmi Bilgi Sistemi

Lokasyon

Metroya ve diğer toplu taşımaya 3 dakika mesafede olup, Beyoğlu’nun en güzel sokaklarında konaklama keyfi yaşayacaksınız. Otelimiz İstiklal Caddesinde olup Galata Kulesine ise 4 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Beyoğlu Hotel Konforu

Beyoğlu Hoteli deyip geçemeyeceğiniz konforlu hotel keyfi yaşayacağınız konforlu bir yuva hizmeti veriyoruz. Sabah kahvaltılarında mutluluk sizinle olacak. Resepsiyon bölümümüz 24 saat hizmetinize açıktır.

Beyoğlu

Beyoğlu Manzarasını odalarımızın her birinden kolaylıkla gözlemleyebileceğiniz konuma sahibiz. Taksim ve Pera kültürünü otelimizin duvarlarında hissederek her sabaha mutlulukla uyanacaksınız.